O nas

Lanavelle to innowacyjne spojrzenie na modę. U nas to Ty jesteś projektantem mody i tworzysz swój własny płaszcz. Sama wybierasz krój ubrania, dodatki i ich kolory, zapięcie, użyte tkaniny i stopień ocieplenia ubrania. Indywidualna produkcja umożliwia stworzenie klasycznych ubrań, jak i kreacji o odważnych połączeniach kolorów.  Marka powstała z myślą o kobietach, które cenią swoją indywidualność, a wybierając ubrania, zwracają szczególną uwagę na jakość użytych materiałów.

Do produkcji naszych ubrań używamy wyłącznie tkanin zawierających minimum 80% wełny,  co zapewnia jakość i komfort podczas noszenia zimowego płaszcza.


"Moda kobieca, nie musi być nastawiona na odbiorcę masowego, a może skupić się na indywidualizmie każdej z nas. Wierzę, że kobieta, która pragnie wyglądać dobrze, wie jakich produktów potrzebuje. Nie musi tracić czasu na szukanie gotowych rozwiązań, gdyż może sama kreować swój styl, projektując wymarzone ubranie. Połączenie roli klienta i projektanta jest możliwe.

Zależy mi na tym, aby zainspirować Was do wyrażenia samej siebie. Możemy same stworzyć produkt odpowiedni dla siebie, wspierając polski rynek i polskie rzemiosło.
 
Wyrażajmy charakter poprzez wygląd i bądźmy projektantkami swojego ubioru, zachowując przy tym ponadczasowy, klasyczny styl. Możemy zawsze nosić to w czym wyglądamy i czujemy się dobrze.
 

Nie szukaj ideału - stwórz go razem z lanavelle.comMonika Rejnuś