Pomoc - FAQ

1. Jak się zmierzyć? Skąd będę wiedziała, że poprawnie dokonałam pomiarów?

Dokładny opis wykonywania pomiarów dostępny jest na dole strony w artykule jak się zmierzyć.

2. Czy zamówiony płaszcz będę mogła zwrócić?

Według polskiego prawa na podstawie art. 38 pkt. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827 z poźn. zm) konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w przypadku gdy zamówione produkty są przygotowane według indywidualnej specyfikacji konsumenta. Odzież sprzedawana przez nasz sklep to produkty spersonalizowane, wykonywane na indywidualne zamówienie klienta według jego preferencji i nie podlegają one zwrotowi ani wymianie. W przypadku zakupy gotowego produktu znajdującego się w sklepie możliwy jest zwrot w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia odbioru produktów, a jego warunki opisane są w Regulaminie sklepu  §11. 

3. Wybrałam zły rozmiar ubrania. Płaszcz jest za mały i nie mogę się nawet zapiąć. Co zrobić?

W trosce o zadowolenie klientów z naszych produktów oferujemy możliwość wykonania produktu ponownie w przypadku źle dobranego rozmiaru. Robiąc zakupy przez internet zawsze istnieje ryzyko złego dopasowanie odzieży spowodowane brakiem możliwości wcześniejszej przymiarki. Jeśli po otrzymaniu przesyłki i przymierzeniu ubrania zobaczysz że rozmiar nie jest odpowiedni możesz w ciągu 7 dni od chwili otrzymania przesyłki złożyć wniosek o ponowne wykonanie produktu.  Chcemy, aby nasze Klientki były zawsze zadowolone z zaprojektowanych przez siebie ubrań. Wspólnie wybierzemy odpowiedni dla Ciebie rozmiar i wykonamy specjalnie dla Cienie takie samo ubranie w nowym rozmiarze. Proces ponownego wykonania produktu został opisany w §11 ust. 3 Regulaminie sklepu.   

4. W ofercie produktów nie ma mojego rozmiaru. Czy jest możliwość uszycia ubrania na miarę?

Jeśli w naszej ofercie nie ma aktualnie Twojego rozmiaru prosimy o kontakt poprzez formularz zamówienia z podaniem swoich dokładnych wymiarów.