Klient projektantem mody?

Zaprojektuj własny płaszcz - co to właściwie oznacza?

W tradycyjnej produkcji odzieży to projektant tworzy ubranie, następnie odszywane są prototypy, które trafiają do produkcji i sklepu, aby na samym końcu klient mógł zakupić gotowy produkt.
Co zrobić w przypadku, jeśli gotowy produkt nie jest dla nas odpowiedni lub nie możemy znaleźć ubrania, a aktualne trendy niekoniecznie nam się podobają i nie możemy nic znaleźć w sklepie?


Klient staje się projektantemW Lanavelle to klient jest na pierwszym miejscu i zaczyna cały proces produkcji, stając się projektantem własnego płaszcza i stylu.


  Ale jak zaprojektować płaszcz? Z pewnością nasuwa się szereg pytań.  

  • Czy powinnam znać się na projektowaniu odzieży?
  • Czy muszę umieć rysować?
  • Czy jeśli nigdy nic nie uszyłam, to mój projekt będzie zły?
  • Czy jeśli dobiorę złą tkaninę, ubranie będzie się źle układało?

Odpowiedź brzmi NIE! To jest naprawdę bardzo proste.


Projektowanie ubrania odbywa się w kreatorze, czyli aplikacji na stronie, która umożliwia dowolne modyfikacje stworzonych przez nas bazowych modeli płaszczy. Wszystkie dostępne tkaniny są specjalnie wybrane w taki sposób, aby płaszcz doskonale się prezentował zapewniając komfort noszenia. Stworzenie wiernej symulacji umożliwia sprawdzenie, jak dany fason będzie wyglądał w ulubionym kolorze. Czy płaszcz będzie lepiej wyglądał z zapięciem na zamek czy guziki? Czy lepsze będą dodatki w kolorze srebrnym, bądź złotym? 


To właśnie kreator służy do eksperymentowania i przede wszystkim zabawy podczas tworzenia płaszcza, bez żadnego ryzyka i konieczności szycia. Raz użytej tkaniny nie można wykorzystać ponownie.

Przykładowe projektowanie ubrania w kreatorze Bądź własnym projektantem mody. Sama możesz stworzyć ubranie, które Ci się podoba widząc, jak dokładnie będzie wyglądało - my przekształcamy Twoją wizję w realny produkt. 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami i projektowania w naszym kreatorze.

Tagi

  • projektowanie