Lodowa szarość z kroplą czerwonego wina


Szary płaszcz = nuda - tak pomyśli większość z nas. Jednak nie w przypadku spersonalizowanego ubrania - wystarczy dodać do tego niewielką ilość czerwieni w kolorze wina.... Dzisiejszy płaszcz został zaprojektowany z naszej tkaniny klasycznej w kolorze #101 Ice Grey w fasonie prostym zapinanym na srebrne zamki. 
Srebro i szarość, ale gdzie jest ta czerwień? Odpowiedź brzmi - w środku. W płaszczu, aby podkreślić styl i klasę przyszłej właścicielki, wybrano podszewkę w kolorze opalizującego burgundu, który pięknie kontrastuje z jasną wełną wierzchnią.  Więcej podszewek znajdziesz w artykule materiały podszewkowe.  Jaką podszewkę wybrałabyś do takiej klasycznej stylizacji?

Płaszcz zimowy zaprojektowany przez naszą klientkę jest bardzo ciepły, ze względu na ocielenie wełniane na całym korpusie i rękawach, co nie zmienia jego smukłego kroju i wciąż jest dopasowany do sylwetki. Podczas zdjęć na dworze było ok - 5 stopni, a pod spodem miałam jedynie t-shirt z krótkim rękawkiem i było mi wciąż ciepło :)
Klasyczny i prosty, idealny do kobiety ceniącej przede wszystkim elegancję. Dzięki minimalistycznemu stylowi będzie pasował prawie do każdej stylizacji.
Zaprojektuj własny płaszcz. 

Tagi